fbpx
- שף קונדיטור
קטגוריות מוצרים
קטגוריות מוצרים

תקנון ותנאים

 

כללי
האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

אתר www.chefconditor.co.il (להלן- האתר) הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים (להלן – השירותים). האתר מופעל על ידי שף קונדיטור אילת בע”מ – רח’ החרש 18/7, אילת (להלן – החנות).

תנאי השימוש באתר – רכישת שירותים וקבלת מידע
כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים לכתוב בו. באמצעות לחיצה על הצ’ק בוקס (להלן – הריני מאשר כי קראתי את התקנון)

רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים, המחזיק כרטיס אשראי בתוקף על שמו.

הזמנתו של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו הנ”ל:
א. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש.
ב. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי.
ג. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה.

מדיניות שירותים ומחירים וביצוע הזמנה
באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים, משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך תשלום ואישורה.

ישנם מוצרים שעקב רגישותם (אריזה או רגישות החומר לחום וכו’) לא נשלחים בהזמנות אינטרנט אלא נמכרים בחנות בלבד.

במקרה שבוצעה הזמנה למוצרים המוצגים באתר והתברר כי אחד או יותר מהמוצרים אזל, ישלחו הפריטים אשר במלאי ועל המוצר שאזל יקבל הלקוח זיכוי.

סוגי משלוח ומועד אספקה

לאחר ביצוע ההזמנה אנו נעשה את המיטב שהמשלוח יגיע אליכם בדרך המהירה והיעילה ביותר.

ולכן המשלוח יתבצע באמצעות מחלקת ההפצה של חברת ORIAN או דואר שליחים של רשות הדואר – כדי לודא שהמוצרים שהזמנתם יגיעו בצורה המיטבית.

להלן מדיניות משלוחים:

  • משלוחים לכל רחבי הארץ (מלבד אילת*)
  • לישובים קטנים, מושבים וקיבוצים- השליחות עד למוקד חלוקה קרוב/בית דואר מרכזי במושב כנהוג בחלוקת דואר רשום בישוב.
  • דמי משלוח ל ארגז בנפח של כ20 ליטר ועד כ15 ק”ג – 29.90 ש”ח כולל מע”מ
  • משלוחים מעל 200 ש”ח –בעלות של 19.90 ש”ח
  • משלוח יסופק עד 5 ימי עסקים (בתקופות חגים ומועדים חריגים עד 8 ימי עסקים)
  • מוצרים החורגים מתנאי המשלוח ומוצרים רגישים הדורשים תנאי שימור כמו הקפאה וקירור ניתנים לרכישה באיסוף עצמי או בחנות ובכפוף למלאי- מוצרים אלו מופיעים באתר ומסומנים כ”איסוף עצמי”
  • במידה והנך מעוניין/ת במוצר שחסר במלאי ניתן להזמין ואנו נעדכן כשהמוצר יחזור למלאי.

מוסכם ע”י המזמין כי בכל מקרה של עיכוב במשלוח ע”י כוח עליון מסיבה שאינה תלויה באתר או במי מעובדיו, מוותר המזמין מראש על כל טענה או תביעה כנגד האתר וכי ידוע למזמין כי לאתר הזכות הבלעדית לבטל את העסקה שבוצעה ולהשיב את הכספים ששולמו אם שולמו למזמין.

ביטול העסקה
המזמין יוכל לבטל הזמנתו ובלבד שישיב את המוצר לכתובת האתר ע”פ הקבוע בתקנון זה עד 14 ימים מיום קבלתו, כשהמוצר חדש ולא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית כשהיא שלמה. 

מוצר שלא יושב תוך 14 ימים מיום קבלתו לא יזוכה בעליו. בכל מקרה מאשר המזמין כי ידוע לו והוא מסכים כי במקרה של השבת המוצר ינוכו מהסכום שיושב דמי אריזה ומשלוח ששולמו ע”י המזמין.
מוצרים אשר לא היו תקינים בעת קבלתם ע”י המזמין, יוחלפו תוך 7 ימים מיום קבלתם, או יזוכו בשוויים הכספי, בהתאם להחלטת החברה.
את המוצרים יש להחזיר לשף קונדיטור אילת בע”מ רח’ החרש 18/7, א.ת אילת

תשלום בגין השירותים
התשלום מתבצע דרך האתר בלבד באמצעות מערכת סליקה ממוחשבת, טרנזילה, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה, ותנאי המשלוח.

פרטי רוכש השירותים ואבטחת האתר
בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה וכו’ (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההזמנה.

החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני או מסרון ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, עידכונים ומידע פרסומי כזה או אחר של החברה, במידה והלקוח יאשר בעת ההרשמה ע”י סימון בתיבת ה”צ’ק בוקס”.

בעלות ושמירה על זכויות
האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג’ המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש “להוריד” (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.

אחריות
האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.

החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג’ כלשהו שאינו בשליטה של החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

שימוש בלתי הולם באתר
כל העושה שימוש בלתי הולם באתר מתחייב לפצות את החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

שירות לקוחות
נשמח לעמוד לשרותכם  במרכז ההזמנות ושירות הלקוחות בטלפון 08-6332505 בימי א-ה בין השעות 09:00 – 16:00 או בכל עת בפקס: 08-6330326 ובדואר אלקטרוני : [email protected]

מוזמנים לבקר בחנות שלנו- אילת, רח’ החרש 18/7 אשר עומדת לרשותכם 6 ימים בשבוע בין השעות: א-ה 09:00-17:00 ו’ 09:00-13:45

אלוף באיכות- ראשון בשירות

שף קונדיטור

צריכים עזרה?
Call Now Button דילוג לתוכן